zofim.org.il
  
 


 
אתר חץ וקשת
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » אתר חץ וקשת » כתבה: כבר נגמר?

תמונת מגזין כבר נגמר? פורסם על ידי מיכל בן-צבי
בתאריך 22/1/2012
בכתבה זו צפו 3173 גולשים

הרשג"דית שלי הייתה בחץ וקשת שנה שעברה. כל ישב"צ היו לה סיפורים על דברים שהיא עשתה בחץ וקשת.

כשהגיע זמן המיונים היא אמרה לי שאני חייבת ללכת. האמת שלא כל כך רציתי אבל חשבתי "למה לא?" והצעתי לחברה שלי לבוא איתי. היא רצתה והלכנו יחד למיונים.

הגענו למיונים, עדיין לא בטוחות כמה אנחנו רוצות, וכששמענו שהתקבלנו למשלחת, החלטנו ללכת לסמינר ולראות מה הלאה.

ברגע שהתחיל הסמינר, כבר ידעתי שזה הולך להיות קיץ מטורף! הכרתי את כל הישראלים -אנשים מדהימים אחד אחד, ונהניתי מכל רגע, לא יכולתי לחכות שתתחיל המשלחת.

בימים שלפני המשלחת הייתי בלחץ מטורף- עם מי אני אהיה בצוות, במחלקה, איך יהיו האמריקאים, המפקדים? היו לי מלא שאלות וחיכיתי לקבל מענה.

אני והחברה שאיתה באתי (מיכל) הגענו ראשונות לאכסניה בה התחילה המשלחת. אף אחד מהחניכים של המשלחת עוד לא היה שם, היינו רק שתינו והכרנו את המפקדים.

כשכל הישראלים הגיעו זה היה מטורף- לפגוש שוב את כל החברים שלא ראינו מאז הסמינר הכנה, להיות ביחד בלחץ, להכיר טוב יותר את החברים במחלקה ובצוות.

ההרגשה הייתה עדיין קצת מוזרה, כאילו זה לא באמת קורה, אבל אז, בארבע לפנות בוקר באנו לקחת את האמריקאים משדה התעופה. עשינו מורל ומשחקים, ואז הכל באמת התחיל- החודש הכי מטורף בחיים שלי.

בלי ששמתי לב השבוע הראשון עבר, והייתי צריכה ללכת למחנ"ק, לא האמנתי שאחרי כמה ימים עם האנשים הזרים האלה, יהיה לי כל כך קשה ללכת משם. מי ידע שנתחבר כל כך?

פתאום, האנשים האלו, שלא הכרתי נהיו החברים הכי טובים שלי! הכרתי את כולם, והיינו ביחד בכל כך הרבה דברים.

הייתי איתם בפעם הראשונה שלהם בכותל, ראיתי אותם בוכים מהדבר הזה שנמצא 10 דקות מהבית שלי. קידוש בארוחת שישי, שאצלי בבית זה ממש לא עניין גדול, פתאום היה נראה לי מיוחד, מאחד.

חזרתי מהמחנ"ק לשבוע צפון מטורף- סנפלינג, קיאקים, בננות, מג'רסה, חפלה דרוזית, כנרת, מסלולים מעייפים. בלי להרגיש התחברנו כל כך, שכשהגיע סוף השבוע החופשי, היה לי עצוב לא לראות את כולם למשך השלושה ימים האלו! פתאום, מהכנרת לסופ"ש עם 2 אמריקאיות בבית שלי, פתאום בחזרה לטירוף- שבוע דרום! מצדה, ים המלח, אילת, לילה במדבר, טיול ג'יפים, רכיבה על גמלים, מה לא?! וחזרה לירושלים, לסוף שבוע כולם ביחד.

פתאום קולטים שזה הסופ"ש האחרון ביחד, וזה מסמל הרבה יותר. ואז איכשהו הגיע השבוע האחרון. תל אביב- יפו, אופניים, שנקין, נמל, ופתאום היום האחרון הגיע. בערב האחרון, פעולת סיכום יום- הדבר השנוא עלי, הרגיש לי כל כך עצוב, שזאת האחרונה. ביום האחרון הלכנו לעזריאלי והייתה תחושה עצובה באוויר.

פעולת פרידה, מצטלמים, מילות פרידה ולטקס סיכום.

מי היה מאמין בתחילת התהליך המטורף הזה שנרגיש ככה כשייגמר?

כל הטקס בוכים, ואחרי הטקס ממשיכים לבכות, ומתחבקים, ובוכים ונפרדים, ובוכים, ולא מאמינים שהאנשים האלה, שנהיו חברים כל כך טובים, אולי לא יתראו יותר אי פעם.

החברויות שנוצרות במשלחת הזאת הן מדהימות !!!!

לא יכולתי להאמין שהחוויה המטורפת הזאת נגמרת.

המשלחת הפכה את הקיץ הזה, לקיץ הכי טוב שהיה לי בחיים, ואני אף פעם לא אשכח את החוויה המדהימה שעברתי.

חץ וקשת 2011 החוויה הכי מדהימה שיש ! ♥ ((:

צוות שבע מושלם ! מחלקה שלוש נותנים בראש !!!!!!!!

 

מיכל בן-צבי שבט בית הכרם הנהגת ירושלים (: 

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 0 תגובות | הוספת תגובה