zofim.org.il
  
 


 
שבט רשפים
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » שבט רשפים » ארכיון הכתבות » כתבה: מתכוננים לכנס ה30

תמונת מגזין מתכוננים לכנס ה30 פורסם על ידי שני רז
בתאריך 12/1/2005
בכתבה זו צפו 3094 גולשים

לכתבה זו מצורף קובץ נלווה

                                                              

בוגרים חזק!

בשנת 1975 התארגנה קבוצת הורים פעילים והחליטה לפעול להקמת מסגרת חברתית חינוכית לא-פורמלית מעבר לשעות הלימודים לטובת ילדיהם וכלל הנוער בהרצליה .הוחלט להקים שבט צופים...
ב-18 לדצמבר באותה שנה התקיימה הפעולה הראשונה בשטח מיוחד שהוקצה בתיכון העירוני.
שבט "רשפים" - צופי הרצליה יצא לדרך...

השנה נתכנס כולנו - מקימי ובוגרי השבט לדורותיהם, ראשי השבט וההורים הפעילים לאורך השנים, מרכזים, מדריכים וכמובן חניכי השבט בהווה - ונחגוג יום הולדת 30 לשבט. ביום שבת ה-28 לחודש מאי 2005 יתקיים כנס בוגרים ברחבת הספורטק בהרצליה במהלכו יערכו מפגשי בוגרים ויתקיים טקס כמיטב המסורת .כמו כן תוצג במקום תערוכה צופית והיסטורית - שבטית.

לפני מספר חודשים, לאחר כמעט שנתיים של תכנון, הוקם הצוות המארגן (30 בוגרות ובוגרים מתנדבים). ישנם מספר נושאים שיתרמו רבות להצלחת הכנס בהם נשמח לקבל את עזרתך:

עדכון פרטים אישיים ועזרה במציאת בוגרים נוספים - אנו רואים חשיבות עליונה באיתור כלל הבוגרים והבאתם לכנס לכן, אם יש ברשותך רשימות שונות או כל פרט אחר שיסייע - נשמח לקבלו.
בדפי המידע מצורף קובץ עם שמות הבוגרים שיש לנו, עזרו לנו להגיע לכל החסרים (שאינם מופיעים ברשימה) וכל השמות הצבועים בירוק (פרטיהם לא מלאים)

איסוף חומר על השבט - כל פרט שיש ברשותך כגון: תמונות, סרטי וידיאו, מסמכים שונים, צופרים מיוחדים ששמרת, חולצות שבט או כל פרט בעל ערך נוסטלגי נשמח לקבל ולהציג ביום האירוע. תמונות - ניתן לסרוק ולשלוח אלינו לכתובת - shevetreshafim@walla.com או שאנחנו נגיע ונסרוק בעצמנו לפי תיאום .על שאר הדברים אנו מבטיחים לשמור ולהחזיר בתום הכנס על פי בקשתך. לגבי סיפורים מעניינים או הצעות נוספות נשמח לקבל בכתב או אפילו להיפגש ולשמוע...

תכנית אומנותית - ברצוננו לשלב בוגרים במופעים השונים שיועלו באירוע ולכן אם הינך רוצה להשתתף באופן אישי\שכבתי או שביכולתך להמליץ לנו למי מהבוגרים כדאי לפנות, נא לציין זאת בדף המענה המצורף.

תרומות - עלות הפקת האירוע גבוהה ואנו פועלים לכיסויה באמצעות תמיכת השבט, עיריית הרצליה וגביית סכום סמלי מכל בוגר שיגיע לכנס. עם זאת, אנו מחפשים ספונסרים ונעזרים בתרומות של בוגרים ואנשים המקורבים אל השבט. נשמח אם תוכלו גם אתם להטות שכם מבחינה זו, איש איש על פי יכולתו וראות עיניו. (עד כה התקבלו מספר תרומות מבוגרים - תודה לתורמים).
מטעמי הסדר הטוב וכמתחייב על פי היותנו חלק מתנועה ארצית יש לרשום את התרומה לפקודת "תנועת הצופים" ולשלוח אל - שבט רשפים ,ת.ד ,5 .הרצליה 46100 (התרומה מוכרת כהוצאה לצרכי מס).

מצורף למכתב זה דף מענה, חשוב לנו לקבל דף זה בחזרה בכדי לדעת שבאמת הגענו אליך ואם ביכולתך לעזור ולו במעט בהפקת אירוע מוצלח .על מנת להשיב על דף המענה ניתן לכתוב תגובה לכתבה זו, לשלוח במכתב אל -ת.ד 5, הרצליה 46100, לפקס: 09-8941902, במייל: shevetreshafim@yahoo.com ,או להשאיר הודעות קוליות בטלפון: 09-9569856.

בוגרים המעוניינים להתנדב ולעזור אנא צרו קשר בטלפון: 054-4403053 (יניב שמר)

חזק ואמץ!

דני רוזן -ראש השבט

יניב שמר -יו"ר הפורום המארגן

חברי הפורום המארגן

                                                                                                                                                                                  קובץ נלווה:  קובץ נלווה  שאלון (372 KB) צפייה בקובץ שמירת הקובץ
הקובץ לא נסרק מפני וירוסים באופן אוטומטי וההורדה הינה על אחריות המשתמש בלבד !
במידה ונתקלתם באתר בקובץ נגוע, אנא הודיעו לנו על כך מיד !

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 0 תגובות | הוספת תגובה